Духовен надзорник

DSCN0129 150x193 Духовен надзорникНегово Високопреподобие архимандрит Исаак

/Иван Михаилов Бояджийски/

Роден на 9. 11. 1982 г. в гр. Банско. Приема монашески постриг на 10. 04. 2009 г., ръкоположен за йеродякон на 27. 07. 2009 г., ръкоположен за йеромонах на 10. 01. 2010 г., възведен в архимандритско достойнство на 15. 08. 2012 г.
От 1. 08. 2014 г. е Духовен надзорник на Видинска епархия.